Par uzņēmumu

"Vet Pro SIA" ir uzņēmums, kas ir Latvijas tirgū jau kopš 2010. gada un specializējas mājdzīvnieku preču vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā Latvijā. Uzņēmums piedāvā preces specializētajos zooveikalos, veterināras aptiekas, lielveikalos, kā arī tiešsaistē. Piedāvājumā ir plašs izvēle no barības līdz piederumiem, mājdzīvnieku veselībai un higiēnai, apģērbiem un aksesuāriem, kā arī citiem mājdzīvnieku produktiem un pakalpojumiem.

"Vet Pro SIA" galvenais mērķis ir nodrošināt visu nepieciešamo, lai mājdzīvnieku īpašnieki varētu rūpēties par savām mājdzīvniekiem kvalitatīvi un ar mīlestību. Uzņēmums sadarbojas ar daudziem pasaules līmeņa ražotājiem, lai nodrošinātu, ka tā klienti saņem tikai augstas kvalitātes un drošas preces.

Kā mājdzīvnieku preču uzņēmums "Vet Pro SIA" aktīvi seko līdzi jaunākajām tendencēm un inovācijām mājdzīvnieku produktu nozarē. Uzņēmums regulāri ievieš jaunas preces un pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka tā klientiem vienmēr ir pieejama labākā un jaunākā produktu izvēle.

Viena no "Vet Pro SIA" lielākajām priekšrocībām ir tās lielais preču klāsts. Uzņēmums piedāvā produktus gan no vietējiem, gan no starptautiskiem ražotājiem, tādējādi nodrošinot, ka tā klienti var atrast preces dažādiem mājdzīvniekiem, to vajadzībām un prasībām. Uzņēmums ir arī atvērts jaunām idejām un sadarbībai ar citiem uzņēmumiem no šīs nozares, lai nodrošinātu savu klientu pieejamību ar vislabāko produktu izvēli.

Kā mājdzīvnieku preču uzņēmums "Vet Pro SIA" arī ir aktīvs sabiedriskās un labdarības darbības jomā. Uzņēmums regulāri atbalsta vietējos patversmes, kā arī iesaistās dažādās kampaņās, lai atbalstītu un aizstāvētu mājdzīvnieku tiesības.

Kopumā, "Vet Pro SIA" ir pierādījis sevi kā uzticamu un augsti vērtētu mājdzīvnieku preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumu Latvijā. Ar savu plašo preču klāstu, augstās kvalitātes produktiem un apņemšanos nodrošināt savu klientu mājdzīvnieku labklājību, uzņēmums ir ieguvis lojālus klientus un ieguvis lielisku reputāciju savā nozarē.

Turklāt "Vet Pro SIA" ir aktīvs dalībnieks vairākos mājdzīvnieku pasākumos un izstādēs Latvijā, lai atbalstītu un veicinātu izpratni par pareizu dzīvnieku aprūpi un labklājību.

Savā darbībā "Vet Pro SIA" ir vērsts uz uzņēmējdarbību, kas balstās uz sociālo atbildību un kopīgo mērķi ar kopienas labklājību. Uzņēmums cenšas ne tikai piedāvāt augstas kvalitātes mājdzīvnieku produktus, bet arī palīdzēt veicināt kopējās sabiedrības intereses un vērtības.

Lai nodrošinātu savu darbību, "Vet Pro SIA" ir izveidojis profesionālu un motivētu komandu, kuru sastāvā strādā 15 cilvēki. Uzņēmuma darbinieki ir kvalificēti un pieredzējuši profesionāļi savā jomā, kas spēj sniegt kompetentus padomus un risināt klientu jautājumus un problēmas, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

Kopīgais darbs, motivācija un spēja pielāgoties mainīgiem klientu prasībām un mājdzīvnieku nozares tendencēm ir bijuši galvenie faktori, kas palīdzējuši "Vet Pro SIA" kā uzņēmumam turpināt izaugsmi un panākt uzņēmējdarbības panākumus Latvijas mājdzīvnieku preču tirgū.

Lai sniegtu pilnīgu priekšstatu par "Vet Pro SIA" panākumiem, jāpiebilst, ka uzņēmums pagājušajā gadā, 2022. gadā, sasniegti ievērojami uzņēmējdarbības panākumi. Uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā palielinājās par 30%, un tas pārsniedza 1,5 miljonus eiro.

Šis izaugsmes līmenis liecina par to, ka "Vet Pro SIA" ir izveidojis stabilu pamatu un veiksmīgi virza uzņēmumu uz priekšu, izmantojot stratēģisku pieeju un veiksmīgu biznesa plānu. Tas arī liecina par to, ka patērētāji augstu vērtē uzņēmuma piedāvājumu, kā arī par to, ka "Vet Pro SIA" spēj sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus un produktus, kas atbilst mājdzīvnieku īpašnieku prasībām un vajadzībām.

"Vet Pro SIA" ir arī ekskluzīvais izplatītājs Latvijā vairākiem augstas kvalitātes mājdzīvnieku pārtikas zīmoliem, ieskaitot "MONGE" un "TROVET". "MONGE" ir prestižs itāļu mājdzīvnieku pārtikas zīmols, kas piedāvā augstas kvalitātes produktus, kas ražoti no dabīgiem un augstvērtīgiem sastāvdaļām. "TROVET" ir Holandes mājdzīvnieku barības zīmols, kas specializējas uz augstas kvalitātes veterinārajam dietam, kas piemērota mājdzīvniekiem ar veselības problēmām.

"Vet Pro SIA" partnerības ar šiem augstas kvalitātes mājdzīvnieku pārtikas zīmoliem ļauj uzņēmumam piedāvāt klientiem plašu un kvalitatīvu produktu klāstu, kas atbilst dažādu mājdzīvnieku īpašnieku prasībām un vajadzībām. Ekskluzīvā sadarbība ar šiem zīmoliem arī dod iespēju "Vet Pro SIA" turpināt savu uzņēmējdarbības attīstību un paaugstināt klientu apmierinātību ar piedāvāto produkciju.

Lapas karteRažotāji un zīmoliAkcijas precesJaunumiSalīdzināšanaVēlmju saraksts
Mūsu kontakti: +371 67 387 547 orders@vetpro.lv
Produktu

Pirkumu grozs

prece(s)
Grozs ir tukšs